Płynne

W tym miejscu dostępne są płynne nawozy do pielęgnacji roślin. Proponujemy zarówno środki uniwersalne, jak i stworzone z myślą o zapewnieniu zdrowego wzrostu konkretnym gatunkom kwiatów, krzewów i drzewek. W naszej ofercie znajdują się preparaty w butelkach, będące koncentratami do rozcieńczenia z wodą. Taka forma gwarantuje bardzo wysoką i szybką przyswajalność składników odżywczych przez korzenie, co skutkuje m.in. efektowniejszym kwitnieniem. Oprócz tego oferujemy także nawozy w specjalnych aplikatorach, gwarantujące prawidłowe i równomierne dostarczanie wszystkich mikroelementów. W asortymencie nie zabrakło odżywek w formie aerozolu, jakie stosuje się bezpośrednio na liście roślin.

Nawozy renomowanych marek do różnych rodzajów roślin

Produkty przedstawione na tej stronie to wyroby popularnych marek. Daje to gwarancję ich najwyższej jakości i starannie opracowanych mieszanek odżywczych, zapewniających skuteczną pielęgnację roślin doniczkowych i nie tylko. Preparaty te to nie tylko specjalne środki czysto chemiczne, ale i organiczne, przygotowane z pokrzyw. Doskonale nadają się do podlewania upraw we wszystkich glebach. To znakomity wybór dla osób, chcących zapewnić sobie bujny plon warzyw i owoców.

Oprócz tego w asortymencie dostępne są nawozy płynne do pielęgnacji roślin, w tym kwitnących. Niezależnie więc, czy potrzeba środków wspomagających wzrost kwiatów hodowanych na balkonie albo w doniczce, czy też gwarantujących obfite plony z krzewów owocowych – w tym miejscu można zakupić niezbędne produkty.

Gwarancja jakości
Bezpieczne transakcje
Szybka dostawa
Najlepsze ceny
Szeroki asortyment