Rozpuszczalne

W przedstawionym asortymencie dostępne są m.in. rozpuszczalne nawozy do pielęgnacji roślin. Jak sama nazwa wskazuje, przed zastosowaniem ich, należy przygotować z nich specjalny roztwór, którym następnie podlewa się uprawy. Są to preparaty w formie wydajnych koncentratów. Użytkownicy cenią je ze względu na łatwość użycia, jak i szybkie działanie, skutkujące zdrowym i bujnym wzrostem warzyw, drzewek i krzewów owocowych czy kwiatów. Wśród proponowanych produktów znajdują się artykuły renomowanych marek, co, przy prawidłowym stosowaniu, stanowi gwarancję ich wysokiej efektywności.

Nawozy rozpuszczalne – czemu warto je wybrać?

Tego typu preparaty są bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy trzymać się wskazówek producenta, by cieszyć się efektownym wzrostem roślin, które zostały nimi podlane. Rozpuszczalny nawóz należy wpierw rozcieńczyć w stosownych proporcjach, a następnie użyć albo do gruntu, albo dolistnie. Wybrane produkty można stosować także przez systemy nawadniające, co ułatwia ich równomierne rozprowadzenie np. na trawnikach. Takie nawozy rozpuszczalne do pielęgnacji roślin jak saletra potasowa, mogą być używane przez cały rok (a bezpośrednio do gleby – od kwietnia do września). Co ważne – dzięki swojej formie każdy z proponowanych preparatów szybko wnika w korzenie.

Zdrowy wzrost roślin i łatwość używania to tylko niektóre z zalet tego typu środków. W przypadku pytań, dotyczących prezentowanego asortymentu, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Chętnie pomożemy dobrać odpowiedni produkt do konkretnych oczekiwań. Zapraszamy do zakupów i skorzystania z atrakcyjnych cen.

Gwarancja jakości
Bezpieczne transakcje
Szybka dostawa
Najlepsze ceny
Szeroki asortyment