Nawozy

 

Nawozy

W prezentowanym asortymencie dostępne są preparaty wspierające zdrowy rozwój i wzrost roślin.

W katalogu znajdują się produkty w formie:

granulatu,

płynne,

rozpuszczalne.

Pozwoli to na wybór formy odpowiadającej konkretnym warunkom uprawy.

Wszystkie pochodzą od znanych i cenionych marek, dzięki czemu charakteryzują się dużą skutecznością działania.

Sprzedajemy zarówno nawozy naturalne, a w tym obornik granulowany w różnych opakowaniach, jak i mineralne.

Są to też produkty dostosowane do odmiennych gleb – w tym lekkich i przepuszczalnych oraz wyjałowionych i ubogich w składniki niezbędne do wzrostu warzyw, drzewek czy krzewów.

Nawozy do różnych roślin

Wśród proponowanych na tej stronie bezchlorkowych nawozów dostępne są środki przeznaczone do pielęgnacji wielu gatunków roślin.

Gdy potrzeba preparatu odpowiadającego potrzebom np. róż, rododendronów, wrzosów czy iglaków – właśnie w tym miejscu można je nabyć.

W asortymencie nie zabrakło także produktów stworzonych z myślą o uprawie warzyw. Oferujemy również środki służące do zakwaszania lub odkwaszania gleby. To szczególnie ważne w przypadku niektórych drzewek i krzewów, preferujących bardzo konkretny odczyn ziemi.

W przedstawionym asortymencie znajdują się nie tylko bezchlorkowe preparaty służące do pielęgnacji roślin ogrodowych i trawników. Sprzedajemy także produkty, które pomogą w uprawach kwiatów doniczkowych.

W katalogu nie zabrakło też specjalnych odżywek, wspierających ich zdrowy rozwój.

Preparaty wspierające wzrost trawników

Proponujemy także specjalne preparaty, które pomogą zadbać o  obszary trawiaste. Dzięki nim trawa będzie nie tylko soczyście zielona, ale i odpowiednio zagęszczona. Co ważne, bardziej gęsta darń to lepsze zabezpieczenie przed wzrostem chwastów. Pragnąc, aby ogród wokół domu był efektowną ozdobą, warto wybrać dostępne w tym miejscu bezchlorkowe nawozy do pielęgnacji trawników.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą nawozów!

Gwarancja jakości
Bezpieczne transakcje
Szybka dostawa
Najlepsze ceny
Szeroki asortyment