Byliny

Sprzedaż roślin od 1 marca 2023

Byliny to świetny wybór. Sprawdź, dlaczego

Rośliny niezwykle różnorodne o niejednorodnych kształtach – byliny, bo o nich mowa, różnią się wyglądem liści i kwiatów. Niektóre z propozycji dostępnych w tej kategorii są jednobarwne, inne wielobarwne i występujące w wielu odcieniach. Łączy je jedno – każda wygląda oszałamiająco w ogrodzie. Szeroki wybór sprawia, że do każdego ogrodu możesz się dopasować byliny, które będą prezentować się idealnie. Niektóre z nich są bardzo rozłożyste, ale spotkać można także płożące i pnące.

Jak wybrać byliny?

Dobierając byliny do swojego ogrodu, koniecznie zwróć uwagę czy wolą rosnąć w cieniu czy preferują promienie słoneczne. Niektóre rośliny będą czuły się doskonale na skalniaku. Gdy już wiesz, gdzie roślina powinna zostać zasadzona, możesz przejść do wybierania kolorów i kształtów. 

Wieloletnie byliny – doskonały wybór do Twojego ogrodu

Zaletą bylin jest długowieczność, ponieważ raz posadzone mogą przetrwać w ogrodzie wiele lat, pod warunkiem prawidłowej pielęgnacji. Byliny mogą być kwitnące, okrywowe, należą do nich także trawy ozdobne (u nas osobna kategoria) i rośliny pnące i miododajne. Zimozielone są częstym wyborem, gdyż są zielone przez cały rok.

Nasza oferta bylin stopniowo się powiększa. Systematycznie wraz z kolejnymi miesiącami roku dodajemy rośliny, które są u nas dostępne. Zależy nam na tym, aby były dobrej jakości, więc wolimy wystawić mniej, ale w dobrej kondycji.

Gwarancja jakości
Bezpieczne transakcje
Szybka dostawa
Najlepsze ceny
Szeroki asortyment