Insektycydy

Wśród produktów, jakie dostarcza nasz sklep, znajdują się m.in. insektycydy do ochrony roślin przed atakami owadów-pasożytów. Zarówno kwiaty, jak i krzewy czy drzewka owocowe narażone są często na działanie szkodników, pożerających nie tylko liście, ale i często same owoce czy warzywa, doprowadzając albo do zmniejszenia plonu, albo śmierci rośliny. Środki owadobójcze skutecznie zapobiegają takim efektom, neutralizując niebezpieczne dla upraw owady.

Obecnie na rynku wyróżnia się 4 różne insektycydy, w tym m.in.:

  • kontaktowe,
  • gazowe,
  • żołądkowe,
  • łączone.

Każdy z nich oddziałuje na pasożyty w inny sposób, przenikając m.in. przez drogi oddechowe czy układ pokarmowy. Jednocześnie działają one nie tylko zabójczo, ale i odstraszająco, dzięki czemu zapewniają skuteczną ochronę upraw.

Skuteczne środki do ochrony roślin przed insektami

W naszej ofercie dostępne są preparaty stworzone z myślą o zwalczaniu najróżniejszych owadów niszczących rośliny. Proponujemy insektycydy, które pomogą skutecznie zwalczać szkodniki występujące na roślinach ozdobnych. Co więcej – dostępne tu produkty można stosować także w przypadku drzew i krzewów owocowych oraz warzyw. Substancje owadobójcze skutecznie zwalczają żerujące na nich insekty, zapewniając bezpieczny i prawidłowy wzrost. Jednocześnie, przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności, są bezpieczne dla ludzi.

Wśród prezentowanych środków do ochrony upraw dostępne są produkty wymagające wcześniejszego rozcieńczenia, a następnie użycia opryskiwacza ręcznego, jak i już gotowe do zastosowania środki w butelkach z aerozolem. W przypadku pytań, jaki preparat wybrać – zachęcamy do kontaktu z obsługą sklepu.

Gwarancja jakości
Bezpieczne transakcje
Szybka dostawa
Najlepsze ceny
Szeroki asortyment