Drzewa i krzewy iglaste

Sprzedaż roślin od 1 marca

Drzewa i krzewy iglaste

Krzewy i drzewa iglaste mogą stanowić wyjątkową dekorację Twojego ogrodu przez cały rok. Oferowane przez nas rośliny iglaste stanowią doskonałe tło dla krzewów ozdobnych, bylin czy kwiatów. Dzięki nim Twoja przydomowa przestrzeń nabierze atrakcyjnego wyglądu i charakteru.

Mało wymagające drzewa i krzewy iglaste

To, co wyróżnia drzewa i krzewy iglaste to fakt, że nie są zbyt wymagające. Są wytrzymałe i wielosezonowe – raz posadzone, mogą być ozdobą Twojego ogrodu przez naprawdę długie lata. Rośliny dostępne w naszym sklepie wyróżniają się wysoką jakością – w większości są wyhodowane w naszej szkółce.

Miniaturowe iglaki

Polecamy miniaturowe i karłowe odmiany popularnych gatunków iglaków w różnych formach i kolorach – od klasycznych zielonych przez stalowozielone (thuja 'Teddy’) czy żółte (thuja 'Golden Globe’ czy ’Mitjam’) aż po niebieskie (cyprysik groszkowy 'Blue moon’) i srebrzyste (świerk kłujący 'Waldbrunn’).

Mniejsze iglaki nadają się również do donic na tarasy, balkony, czy przy wejściach do domów.

Większe iglaki na żywopłoty

W ofercie posiadamy drzewa i krzewy, które świetnie sprawdzą się jako mało problemowe żywopłoty – poczynając od żywotników (Smaragd, Brobeck’s Tower), a kończąc na cisach (David, Hilli, Hicksii).

Żywe drzewka bożonarodzeniowe w ogrodzie

Wiele proponowanych gatunków ma naturalną formę drzewka bożonarodzeniowego, a przy tym mają różne barwy igieł i są ozdobne cały rok tworząc barwny akcent w ogrodzie. Należą do nich: świerk biały 'Conica’, jodła Frasera, świerk biały 'Daisy’s white’, świerk kłujący 'Hoopsii’.

Gwarancja jakości
Bezpieczne transakcje
Szybka dostawa
Najlepsze ceny
Szeroki asortyment