Herbicydy

Herbicydy w walce z chwastami w twoim ogrodzie

Dostępne w ofercie naszego sklepu  herbicydy, to produkty przeznaczone do zwalczania chwastów w ogrodzie. Zwalczanie chwastów jest kluczowym zabiegiem pielęgnacyjnym w ogrodzie. Stosowanie herbicydów tam gdzie jest to możliwe zapewnia lepsze warunki do rozwoju naszym roslinom, brak chwastów sprawia że nasze rośliny nie muszą konkurować o składniki pokarmowe, wodę i światło. Nasz ogród bez chwastów wygląda zdrowo, czysto i estetycznie ciesząc nas pięknymi,  zdrowymi roślinami.

Jak stosować herbicydy?

Środki te mogą być aplikowane bezpośrednio na rośliny, jak i do gruntu. Używanie ich wspomaga prawidłowy wzrost roślin przez ograniczenie rozwoju chwastów, zubażających glebę ze składników mineralnych i wody.

Jeśli stosuje się je zgodnie z zaleceniami producenta, pozostają bezpieczne dla warzyw, kwiatów, drzew oraz krzewów, eliminując wyłącznie niepożądaną roślinność.

Wśród środków chwastobójczych mamy do dyspozycji preparaty zwalczające trawy , czyli chwasty jednoliścienne, świetnie radzą sobie z perzem nie niszcząc upraw. Są to: Fusilade Forte 150 EC , Agil S 100EC

Kolejną kategorią herbicydów są herbicydy zwalczające chwasty nie będące trawami, czyli chwasty dwuliścienne, idealnie zwalczają uciążliwe chwasty w trawniku. Są to: Golf Extra 1lGolf Extra 250mlGolf Extra 100ml, Starane trawniki 100ml, Starane Trawniki 50 ml,

Herbicydy nieselektywne zwalczają selektywnie lub nieselektywnie wybrane gatunki chwastów jedno i dwuliściennych. Zaliczamy do nich następujące preparaty: ORKAN 350 SL 250 ml, Orkan 350 SL 100ml, Boxer 800 EC 250ml, Atut 360 SlStomp Aqua 455 CS, Atut Turbo,

Sprawdź nasze kategorie, dla twojej wygody podzieliliśmy herbicydy na: Konwencjonalne, naturalne i gotowe do użycia

Najlepsze herbicydy renomowanych firm

W ofercie sklepu dostępne są herbicydy działające selektywnie, czyli na konkretne gatunki, w tym perz, chwastnicę, skrzyp i inne, jak i nieselektywne – eliminujące chwasty z konkretnej grupy lub wszystkie opryskane rośliny. Wśród preparatów znajdują się produkty stworzone z myślą o uprawach warzyw i owoców, jak i do stosowania na trawnikach. Proponujemy je zarówno w formie płynnych koncentratów, jak i proszków do rozrobienia z wodą. Ponadto w asortymencie nie zabrakło środków gotowych do użycia,w opakowaniu z aplikatorem. Wystarczy więc zastosować  je punktowo na niepożądane chwasty.

Produkty, jakie znalazły się w przedstawionym katalogu to wyroby renomowanych firm. Klienci zainteresowani naszym asortymentem, w tym środkami chwastobójczymi, znajdą tu preparaty zwalczające perz, skrzyp, mniszka lekarskiego, koniczynę, babki i inne chwasty występujące w ogrodach, osłabiające wzrost upraw. W przypadku pytań – zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą lub do odwiedzenia sklepu stacjonarnego  w Tarnowie Podgórnym.

Gwarancja jakości
Bezpieczne transakcje
Szybka dostawa
Najlepsze ceny
Szeroki asortyment