Herbicydy

Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego z Tarnowa Podgórnego herbicydy do ochrony roślin, to produkty przeznaczone do zwalczania chwastów rosnące w obrębie upraw. Dostępne tu preparaty, jeśli stosuje się je zgodnie z zaleceniami producenta, pozostają bezpieczne dla warzyw, kwiatów, drzew oraz krzewów, eliminując wyłącznie niechcianą roślinność. Środki te mogą być aplikowane bezpośrednio na liście, jak i do gruntu. Używanie ich wspomaga prawidłowy wzrost roślin przez ograniczenie rozwoju chwastów, zubożających glebę z niezbędnych dla roślin składników.

Najlepsze herbicydy renomowanych firm

W ofercie sklepu dostępne są herbicydy działające selektywnie, czyli na konkretne gatunki, w tym perz, chwastnicę, skrzyp i inne, jak i nieselektywne – eliminujące chwasty z konkretnej grupy. Wśród preparatów znajdują się produkty stworzone z myślą o uprawach warzyw i owoców, jak i do stosowania na trawnikach. Proponujemy je zarówno w formie płynnych koncentratów, jak i proszków do rozrobienia z wodą. Ponadto w asortymencie nie zabrakło środków gotowych do użycia, z aerozolem. Wystarczy więc tylko rozpylić je bezpośrednio na niepożądane chwasty.

Produkty, jakie znalazły się w przedstawionym katalogu to wyroby renomowanych firm. W składzie proponowanych herbicydów znajdują się m.in. takie substancje, jak glifosat, wykazujący się wysoką skutecznością. Klienci zainteresowani naszym asortymentem, w tym środkami poprawiającymi ochronę roślin, znajdą tu preparaty zwalczające perz, skrzyp, mniszka lekarskiego, koniczynę, babki i inne chwasty występujące w ogrodach, osłabiające wzrost upraw. W przypadku pytań – zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą lub do odwiedzenia sklepu w Tarnowie Podgórnym.

Gwarancja jakości
Bezpieczne transakcje
Szybka dostawa
Najlepsze ceny
Szeroki asortyment